F.A.Q. - najčastejšie kladené otázky
 • Vyžaduje hra špeciálne oblečenie alebo obuv?

  Výber oblečenia je len a len na Tebe, doporučujeme Ti však športovejšie oblečenie (nohavice, tričko) a predovšetkým športovejšiu obuv (tenisky), keďže sa jedná o zvlášť dynamickú hru, pri ktorej nebudeš mať možnosť leňošiť. Pokiaľ ide o farbu oblečenia, jednoznačne siahni po niečom tmavom, v čom ľahšie splynieš s temným prostredím arény...
  Je nejaké vekové obmedzenie pre hru?

  Principiálne nie je - jedinou podmienkou je, aby si uniesol tak vestu ako aj zbraň a aby si s ňou dokázal bezpečne manipulovať. Hru môžu hrať deti (od výšky cca 120 centimetrov), mládež, dospelí v produktívnom veku a rovnako aj seniori. Štandardom sú hry skupín porovnateľného veku, ako aj súboj generácií ako napr. rodičia proti deťom, prípadne starým rodičom.
  Koľko hráčov sa môže zúčastniť jednej hry?

  Hru doprajeme v prípade záujmu tak minimálnemu počtu - dvom hráčom, ako aj maximálnemu počtu - jedenástim hráčom. Obvyklým a obľúbeným štandardom je skupina šiestich až ôsmich hráčov. Cena hry je závislá od počtu hráčov pri logike, že so stúpajúcim počtom hráčov klesá cena hry v prepočte na jedného hráča.
  Môžem si rezervovať viac hier za sebou?

  Bez problémov. Keďže sa však jedná o fyzicky a emočne náročnú hru, doporučujeme Ti rezervovať si za sebou idúce hry vždy s prestávkou jednej hry tak, aby si sa počas týchto dvadsiatich minút v našom bare nielen zrelaxoval a podelil sa s najnovšími zážitkami so svojimi spoluhráčmi, ale prípadne aj dohodol na najúčinnejšej bojovej stratégii do novej hry.
  Môže mi laser nejak poškodiť zrak?

  Určite nie. Laser používaný v zbraniach našej Pulzar arény je dokonale prispôsobený charakteru hry, má všetky potrebné bezpečnostné certifikáty a je absolútne bezpečný tak pre Tvoj odev ako aj pre Tvoje zdravie - dokonca aj v prípade priameho zásahu do oka, ktorý však svojmu súperovi určite nedopraješ...