HERNÉ MÓDY


Na úvod máme pre Teba v našej Pulzar aréne pripravené dva najzákladnejšie herné módy – sólo hru (deathmatch) a tímovú hru.
Herný mód sólo hra (deathmatch), alebo každý proti každému, je klasikou herných módov, v ktorej hrá každý hráč sám za seba a zároveň proti všetkým. Tento mód je ideálny pri nižšom počte hráčov, rovnako sa však dá použiť i pri maximálnej, 11-člennej hráčskej skupine. Všetci hráči majú rovnakú farbu viest a víťazom hry sa stáva hráč, ktorý získa najviac bodov, pričom body nielen dostáva za každý zásah protihráča, ale rovnako aj stráca za každý inkasovaný zásah od protihráčov.

Herný mód Tímová hra je mód vhodný pre súťaž tímov, čo si obvykle vyžaduje nielen väčší počet hráčov, ale aj istú úroveň zohratosti členov jednotlivých tímov. Počet hráčov každého z tímov je voliteľný, pričom vôbec nemusí byť pre jednotlivé tímy rovnaký a závisí iba od dohody lídrov tímov pred samotnou hrou – jediným obmedzením je tak maximálny počet hráčov v aréne, ktorý je aktuálne limitovaný jedenástimi vestami. Počas hry sú tímy od seba odlíšené farbami viest, pričom systém podporuje ich šesť základných farieb – červenú, tyrkysovú, žltú, ružovú, zelenú a modrú. Víťazom hry sa stáva tím, ktorého hráči získajú v súčte najviac bodov, pričom body nielen dostávajú za každý zásah hráčov iného tímu, ale rovnako aj strácajú za každý inkasovaný zásah od protihráčov.

Tak čo, trúfaš si?Viac o hre